V pátek 23. září 2022 se na naší škole v rámci Evropského týdne mobility konala výtvarná soutěž s dopravné tématikou pro žáky 1. stupně. Děti 1. ročníku malovaly Semafor. 1. místo – Filip Juračko z I. B 2. m. – Rebeka Husková z I. A 3. m. – Lukáš Marek z I. A. Žáci druhých tříd kreslili Dopravní značku. 1. místo – Vojta Mosný z II. A 2. m. – Eliška Gančarčíková z II. A 3. m. – Baruška Stará z II. B. Žáci třetích tříd měli navrhnout a vystřihnout Cyklistickou přilbu. 1. místě Verunka Logová ze III. B 2. m. – Zuzana Gálová z III. A 3. m. – Kryštof Michelfeit ze III. B. Děti 4. tříd výtvarně ztvárnily Dopravní prostředky, které nám můžou pomoci. 1. místo – Tobias Gabčo ze IV. A, 2. m. – Michal Palička ze IV. A 3. m. – Sabina Sedlárová ze IV. B. Žáci 5. ročníku vymýšleli Dopravní prostředky v roce 3 000. 1. místo – Eva Paličková z V. A, 2. m. – Ester Michelfeitová z V. A a 3. m. – Míša Kubienová z V. B. Všichni vítězové byli odměněni krásnými cenami a jejich výtvarné práce jsou nyní vystaveny na oknech v šatnách 1. stupně. Přijďte si je prohlédnout!

• Výtvarná dopravní soutěž 23. 9. 2022