V úterý 6. prosince 2022 proběhlo ve velké tělocvičně naší školy již tradiční Mikulášské šplhání pro žáky 1. až 5. tříd. Z každého ročníku byli zapojeni všichni žáci. A kdo tedy byl v jednotlivých kategoriích nejúspěšnější? Z 1. tříd se umístili na1.místě – Pospíšilová Viktorie a Filip Juračko, 2. místě – Konseková Nina a Kiedroň Jonáš, 3.místě – Gomolová Sára a Malík Teodor. V 2. třídách vybojovali 1. místo Böhmová Laura a Nogol Daniel, 2. místo Slavíková Nikol a Pužo Samuel, 3. místo Stará Barbora a Nečas Marek. Z 3. tříd obsadili 1.místo Turowská Nikol a David Vlček, 2. místo Kulíšková Nela a Martin Kaděra, 3. místo Logová Veronika a Zbavitel Jiří. Ve 4. třídách byli na 1. místě Isabell Tomanová a Sebastian Kuča, 2. místě Sabina Sedlárová a Matyáš Kučera, 3.místě Klaudie Blažková a David Štefánik. V 5. třídách se umístili na 1. místě Barča Majerová a Kristián Škola, 2. místě Damián Sunega a Eva Paličková a 3. místě Lucie Krestiánová a Tobiáš Vašut. Všem soutěžícím děkujeme za skvělé sportovní výkony, fanouškům za krásnou atmosféru při závodech a vyučujícím za přípravu svých žáků.

• Mikulášské šplhání I. stupně 6. 12. 2022