• Soutěže »
  • Dopravní soutěž I. stupeň 17. 10. 2021

V pátek 17. září 2021 se na naší škole v rámci Evropského týdne mobility konala výtvarná soutěž pro žáky 1. stupně. Děti z PT a 1. ročníku malovaly Semafor. A jak dopadly? 1. místo – LILIANA LASKOVIČOVÁ I.A 2. m. – NIKOLAS MEJTA I.B 3. m . – DOMINIK RYŠÁNEK PT Žáci druhých tříd kreslili Dopravní značku. A umístili se takto: Na 1. místě – VERUNKA LOGOVÁ II. B, 2. m. – BENJAMIN TOMAN II. A, 3. m. – ONDŘEJ MATYÁŠ z II. A Žáci 3. ročníku navrhli, namalovali a vystřihli Cyklistickou přilbu. 1. místo – VENDULA NOVÁKOVÁ z III.B 2. místo – ŠTĚPÁN RAŠKA z III. A 3. místo – SABINA SEDLÁROVÁ z III.B Děti 4. tříd výtvarně ztvárnily Dopravní prostředky, které nám můžou pomoci. 1. místo – JAKUB ŠVRČEK ze IV. A, 2. m. – EVA PALIČKOVÁ ze IV. A, 3. m. – KRISTIAN ŠKOLA ze IV. A. Žáci 5. ročníku vymýšleli Dopravní prostředky v roce 3000. 1. místo – TEREZA PAVELKOVÁ z V. A, 2. m. – ADÉLA POTOČKOVÁ z V. A, 3. m. – LILIEN HLAVÁČIKOVÁ z V. B. Zvláštní cenu poroty za fantazii a originalitu získaly Michaela KISSOVÁ z V.B a Vivien GINCELOVÁ z V. A. Všechny vítězné výtvarné práce jsou vystaveny na oknech v šatnách 1. stupně. Přijďte si je prohlédnout!!