V pátek 22. září 2023 se na naší škole v rámci Evropského dne bez aut konala výtvarná soutěž pro žáky 1. stupně. Děti z 1. ročníku malovaly Semafor. A jak dopadly? 1. místo získal Martin Fodor z I.C, 2. m. Sofie Urbanová z I.C a na 3. m. skončil Matyáš Dočkal z I.A. Zvláštní cenu za snahu získávají Karel Zlámal z přípravné třídy a Kamilka Hečková z I.B. Žáci druhých tříd kreslili a vystřihovali Dopravní značku. A umístili se takto: na 1. místě skončil Filip Juračko z II. B, na 2. m. Kája Veselá z II. A a na 3. m. Jonáš Kiedroň z II. B. Děti 3. tříd malovaly a vystřihly Cyklistickou přilbu a dopadly takto: na 1. místě skončila Laura Böhmová z III. A, na 2. místě Liliana Laskovičová z III.A a na 3. místě Viky Krausová z III.B. Děti 4. tříd výtvarně ztvárnily Dopravní prostředky, které nám můžou pomoci. 1. místo získal Vašek Oršulík ze IV. B, 2. m. Eliška Tóthová ze IV. B a 3. m. Nikol Turowská ze IV. A. Žáci 5. ročníku malovali Dopravní prostředky v roce 3 000. Na 1. místě se umístil Michal Palička z V. A, na 2. m. Aneta Slowiková z V. B a na 3. m. skončili Sebík Kuča a Tobias Gabčo, oba z V.A. Všichni vítězové získali pěkné ceny a jejich výkresy jsou vystaveny na oknech u šaten prvního stupně. Přijďte si je prohlédnout!

• Výtvarná soutěž s dopravní tématikou 22. 9. 2023