V pátek 8.3.2024 se konalo školní kolo ve skoku vysokém. Soutěže se zúčastnilo celkem 52 skokanů. Závodilo se ve čtyřech kategoriích. V kategorii mladších dívek se na prvním místě umístila Porubská Denisa, na druhém místě Sofie Kynclová a na třetím místě Jiránková Barbora. V kategorii mladších chlapců první místo získal Turowski Filip, na druhém místě se umístil Trabura Michal a třetí příčku si vybojoval Korzec Matyáš. V kategorii starších dívek byla nejlepší Swaczynová Nikola, na druhém místě se umístila Holubová Kateřina a třetí místo získala Klára Stankušová. Mezi staršími chlapci byl nejlepší Janovský Jakub, druhou příčku obsadil Jabůrek Patrik a třetí místo si vybojovali dva závodníci a to Kyncl Daniel a Wunsch Matyáš. Všem sportovcům děkujeme za aktivní přístup a příjemnou soutěžní atmosféru. Soutěžícím, kteří se nominovali do městského kola přejeme co nejlepší výkony. Zpracovala: Mgr. Stillerová Žaneta