Již několik let tradičně naší škole proběhá mezinárodní matematická soutěž Klokan. I tento rok se soutěžilo se ve čtyřech kategoriích – Cvrček, Klokánek, Benjamín a Kadet. Žáci řešili zajímavé matematické úlohy, které byly rozděleny do tří kategorií – lehké, středně těžké a náročné. Matematické úlohy kladly důraz na konstruktivní a logické myšlení. Výsledky kategorie CVRČEK Veronika Logová III. B – 1. místo Viktorie Kelčová III. B – 2. místo Kryštof Michelfeit III. B – 3. místo Výsledky kategorie KLOKÁNEK Nikol Váková V. A – 1. místo Lucie Krestianová V. B – 2. místo Tobiáš Penčák – IV. A – 2. místo Eva Paličková – V. A – 3. místo Výsledky kategorie BENJAMÍN Alexandra Feberová VII. B – 1. místo Radim Lipový VI. A – 2. místo Natálie Baranovičová VII. C – 3. místo Výsledky kategorie KADET Jan Vánský IX. A – 1 místo Nina Mizeráková IX. B – 2. místo Sofia Schevchenko (Ševčenko) IX. A – 3. místo Absolutním vítězem se stal Jan Vánský, který získal plný počet bodů, což se v historii této soutěže stalo na naší škole poprvé. Celorepublikově získali plný počet pouze dva žáci, což je obrovský úspěch.