Dne 26. 5. 2023 se na naší škole konala letošní poslední akce žákovské samosprávy a to Mezinárodní den her. Tento den se začal slavit 28. 5. 1999, takže v tomto roce si ho připomínáme již po čtyřiadvacáté. Letos tento svátek připadl bohužel na neděli, proto jsme si datum přizpůsobili. Výuka v jednotlivých hodinách probíhala zábavnou a hravou formou alespoň v části hodiny, záleželo na každém vyučujícím, jakou formu zábavné činnosti si do své hodiny zvolil. A věřte, že aktivity to byly různorodé. Hrála se živá pexesa, kostka, riskuj, různé deskové hry, luštily křížovky, koukali na video nebo si žáci dokonce mohli vyzkoušet i roli vyučujícího. Doufám, že všichni si daný den užili, protože někdy je fajn si společně pohrát a připomenout si, že v jádru jsme stále všichni kreativní a hraví.