Již podruhé se sešli žáci IX. C a V. A, aby společně rozvíjeli konverzační dovednosti v anglickém jazyce. Při prvním setkání spolu ve skupinkách diskutovali o svých zálibách, koníčcích, oblíbených sportech, rodině a také o tom, jak tráví svůj volný čas. Při druhém setkání probrali témata jako přátelství, spolužáci a zážitky ze školy. Poté se společně pustili do výroby plakátů, na které kreslili, jak by měla jejich ideální třída vypadat a jaká pravidla by se v ní měla dodržovat. I přesto, že žáky od sebe dělí několik let, tak si spolu moc rozuměli. Deváťáci si tak zahráli na ‚,radu starších‘‘ a páťákům udělovali rady, jak by se k sobě měli navzájem chovat, aby spolu dobře vycházeli a byli si navzájem i nadále dobrými kamarády.