Ve čtvrtek 25.4.2024 proběhla na naší škola akce žákovské samosprávy Den měst. Žáci měli zhotovit plakát na vylosované město, vytvořit křížovku a nakreslit své město budoucnosti. Akci považuji za velmi zdařilou, protože všechny třídy druhého stupně se jí zhostily velmi aktivně a nápaditě. Tato snaha byla určitě podpořena i velmi lákavou odměnou pro vítězné třídy, kterou byl poukaz na smazání 1 známky. Díky dané motivaci, všichni pracovali s velkým zaujetím a zápalem pro věc, což se jednoznačně odráží i na níže přiložených fotografiích. A kdo že to nakonec vítězil? Vítězné třídy byly nakonec hned 4. V kategorii 6. a 7. ročníků to byly třídy 7.A a 7.B, v kategorii 8. a 9. ročníků zvítězily třídy 9.B a 9.C. Vítězům moc gratuluji a věřím, že odměny dobře využijí.