Žáci z 3.C navštívili dětské dopravní hřiště

Žáci z 3.C navštívili dětské dopravní hřiště

Žáci třídy 3. C navštívili dětské dopravní hřiště, kde si hravou formou procvičili pravidla silničního provozu. Nejprve se seznámili se základními dopravními značkami a zásadami bezpečného chování na silnici. Poté si vyzkoušeli jízdu na kolech a koloběžkách v modelových dopravních situacích.
Během návštěvy si děti upevnily své znalosti a získaly cenné zkušenosti, které jim pomohou bezpečně se pohybovat v silničním provozu. Akce byla pro všechny nejen poučná, ale také zábavná a děti si ji velmi užily.

Zpracoval: Mgr. Miroslav Šulec