Besídka ke „Dni matek a otců“

Dne 5. 5. 2022 proběhla opět po delší době ve školní družině besídka ke „Dni matek a otců“ v prostorách velké tělocvičny naší školy. Paní vychovatelky nacvičily se 70 dětmi pěkné vystoupení jako jeden velký dárek pro rodiče. Besídka začala poděkováním maminkám a předání srdíček, která si děti vyrobily, vystoupením flétniček pod vedením paní učitelky Mgr. Pavly Rudzké, hranou písničkou pro tatínky, zumbou pod vedením paní asistentky Petry Vyrtelářové. Nakonec se děti společným tancem přesunuly na prázdniny, na které se moc těší. Všechny děti za snahu a píli dostaly sladkou odměnu. Všichni odcházeli spokojeni s úsměvem na tváři a se slzou dojetí v oku. Poděkování patří také paní asistentkám, p. uč. Mgr. M. Šulcovi a p. uč. Mgr. R. Kupczakovi za organizační spolupráci.

Fotky z besídky si můžete prohlédnout (popřípadě stáhnout) zde: (heslo pro odemčení alba: vystoupeni). https://eu.zonerama.com/msulec/Album/8377155

Video z besídky můžete zhlédnout zde: https://youtu.be/r6qyXrH9Bsg

Zpracovala: Lenka Daňková